.

.

Модерната Led Ѕид Светилки 3W Алуминиум Тело Триаголник Ѕид Светлина За Спалната соба Дома Осветлување Luminaire Бања Светлина Тела Ѕид Sconce

Модерната Led Ѕид Светилки 3W Алуминиум Тело Триаголник Ѕид Светлина За Спалната соба Дома Осветлување Luminaire

DEN 651.84

Од стоката
Во магацинот


Почитувани купувачот Ако се погледне во продавница производ Пред да плаќаат, најдобро е да стапите во контакт со мене, Бидејќи јас треба да ја потврдите вашата цел во детали, вклучувајќи детали за производот, превозот адреса, потребната логистика. Најчесто се користи мобилен телефон, Што е СТАН. И да бидат способни да се задржи во допир, а потоа се испраќаат пред јас ќе ви даде потврда цел, ако цел промени можам да контактира со вас во времето. Па јас може да се стави на повеќето точни производ со најсоодветниот логистика испратени на вашата страна. Ви даде најдобар шопинг. вашиот најдобар пријател
3 W Алуминиум Триаголник led ѕид светилка AC85-265 V висока моќност предводена Современ Дом осветлување внатрешна и надворешна декорација светлина
Топло забелешка : боја на каросеријата е сребро како слика, емитуваат боја е достапен за Црвено/жолта/Зелена/блу/Бела/топло бела/розова/виолетова,
Име на производ : LED Ѕид Светилка моќ : 3 Watt извор на Светлина : 3pcs Epistar LED Чипови, Висока Моќност ЛЕР Емитуваат боја : Црвена/Жолта/Зелена/Блу/ Бела /Топло бела /розова/виолетова Боја температура : 2700-3500 K (Топло Бела) ;5000-6500 K (Бела) Излез Прозрачна : 90-100lm/W Влезен напон : 85-265 V AC 50/60 Hz Школка материјал : Алуминиум боја на каросеријата : Sliver Зрак агол : 120degrees животен век : > 50.000 часа Гаранција : 2 години за Сертификација на : CE & Ro HS Димензии : 165mm * 115mm *30мм Пакет вклучуваат : 1pcs led светилка ѕид
Функција :
Исклучително ниска потрошувачка на енергија Без УВ или IR зрачење, Многу малку топлина Исклучително долг живот, >50,000 час животен век. Екстремно висок сјај Компактен и робустен изградба, лесна инсталација

Таа е поголема од информацијата

Абажур Боја:
Бела, Топло бела, Зелена, Црвена, Розева, Сина, Жолта, Виолетова
Wattage:
3w led wall lamp
Тип На Објект:
Ѕидни Светилки
Е Светилки Вклучени:
Yes
Примена:
Foyer
База Тип:
Оптоварување
Сенка Ветер:
До & Долу
Боја На Каросеријата:
Светло Сива
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Тело Материјал:
Алуминиум
Број на извори на светлина:
3
Употреба:
празник
Материјал:
Алуминиум
сертификација:
CCC,RoHS,CE
Сенка Тип:
Shadeless
Гаранција:
2 години
Техника:
обложено
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Карактеристики:
Заштеда на енергија , Висока осветленост декорација светлина
Бренд Име:
HOLLKI
Извор На Светлина:
LED Светилки
Стил:
Современа
Број На Модел На:
W5415
Напон:
90-260V
Е dimmable:
No
Извор На Енергија:
AC
Осветлување Област:
3-метри 5square
Wattage:
3W
Влезен Напон:
AC85-265V
Прозрачна:
90-100lm/w
Емитуваат Боја:
бела/зелена/црвена/сино/розова/виолетова/жолта/топло
Примена:
Дневна Соба, Трпезарија, Кујна, Студија
Извор На Светлина:
3 еез Epistar LED Чипови, Висока Моќност ПРЕДВОДЕНА
Име:
led светилка ѕид
IP-Класа:
IP44
Обликот:
триаголник led светилка ѕид
Димензии:
165mm * 115mm *30мм
Производи во категоријата