.

.

Бесплатен превозот сопствени 3D mural класичен ретро модерна софа спална соба во ЖИВО позадина позадина зебра позадина

Бесплатен превозот сопствени 3D mural класичен ретро модерна софа спална соба во ЖИВО позадина позадина зебра

DEN 1440.00

Од стоката
Во магацинот

Драг пријател, ако имате било queston и идеја, и ве молиме љубезно дозволете ни да знаеме, многу ви благодарам!
Бесплатен превозот обичај модерна 3 D мурали минималистички спалната соба дневна соба во ЖИВО позадина позадина елени шума US$ 30. Целосно плаќање.Според квадратен метар избор Количина(Слика).00 /метар квадратен
Бесплатен превозот сопствени 3 D mural класичен ретро модерна софа спална соба во ЖИВО позадина позадина зебра позадина
. Позадина има три видови на материјал : врежана, свила ткаенина,памук платно (Слика) .Одберете материјал. Како на пример : Ако треба 7-7.
Оваа позадина треба да бидат прилагодени.6-8 квадратни метри, ве молиме место цел 8 квадратни метри 2.Купи сега.99 /метар квадратен
Бесплатен превозот custom - модерна 3 D позадина фреска пастирски Сен Lin Lulin ТВ троседот лежи позадина позадина US$ 30.99 /метар квадратен
Бесплатен превозот custom - модерна 3 D mural спалната соба дневна соба во ЖИВО позадина позадина шума US$ 30.Мерење на ѕид димензии висина* width = квадратни метри . Тоа е Важно . Сигурни да остави порака за да ми каже големина (висина и ширина) по купувањето .00 /метар квадратен
Бесплатен превозот custom - модерна 3 D mural спалната соба дневна соба во ЖИВО позадина позадина позадина позадина гранки и птици US$ 30.00 /метар квадратен
Бесплатен превозот за да го прилагодите огромни мурали бојадисана троседот во спалната соба ТВ поставување ѕидни тапети Ајфеловата Кула US$ 29.00 /метар квадратен
Бесплатен превозот custom - модерна 3 D mural спалната соба дневна соба во ЖИВО позадина позадина пролет шума шума US$ 30. На пример : Што треба големината е 3 метри широк, 2 метри.99 /метар квадратен
Бесплатен превозот Крава Позадина Mural позадина US$ 29. Треба да нарачате 6 квадратни метри (Количина 6). Според големината на областа е : 3m*2m=6 квадратни метри.

Таа е поголема од информацијата

is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
Тип:
Текстилни Позадини
Стил:
Гроздобер
Употреба:
Трговија,Забава,Апарати За Домаќинство
Површински Третман:
Печатени
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Материјал:
Ткаенини
Функција:
Водоотпорен,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Звук-Апсорбирање
Број На Модел На:
KK0322
Бренд Име:
ЛУ XI ЦВЕТЕН ДОМА
Производи во категоријата