.

.

500pcs 25*15mm отвори устата стакло свет меур стаклена купола двојно чипка фах капа DIY стаклени ампули pendant стакло сакаат шише ѓердан

500pcs 25*15mm отвори устата стакло свет меур стаклена купола двојно чипка фах капа DIY стаклени ампули pendant

DEN 8983.00
DEN 9456.00

Од стоката
Во магацинот

стакло шишенцето големина : 25*15mm
500pcs/многу. можете да добиете не заврши производи . diy со себе
Добредојдовте на нашата продавница :

Таа е поголема од информацијата

Стил:
25*15mm
Тема:
Цвет
Регионален Функција:
Европа
Материјал:
Стакло
Производи во категоријата