.

.

5pcs/set Kawaii мини форма Метал Ознаки за книги подарок Креативни paging (пејџер) индекс Производи Канцелариски papelaria

5pcs/set Kawaii мини форма Метал Ознаки за книги подарок Креативни paging (пејџер) индекс Производи Канцелариски

DEN 57.00
DEN 77.28

Од стоката
Во магацинот


wy-приклучок-start
Жешка Стока
$1.61
$1.1
$1.88
$1.56
$1.69
$1.19
$1.65
$0.99
wy-приклучок-крај
големина : 11.5*6.6 cm
materil : метал
ПАКУВАЊЕ : 5 PCS/set

Таа е поголема од информацијата

Тип:
ознака за страница
дизајн:
Цртан филм
Материјал:
Метал
Материјал:
Метал
Бренд Име:
BLINGIRD
Пакување:
5PCS/set
Производи во категоријата