.

.

30ML матирано стакло dropper стаклено шише со сребрен гердан &white врвот лосион шише, стаклено шише 30ml мраз Козметички Пакување

30ML матирано стакло dropper стаклено шише со сребрен гердан &white врвот лосион шише, стаклено шише 30ml мраз

DEN 1537.00
DEN 1617.60

Од стоката
Во магацинот

Ако не може да прифати било која боја толеранција, pls не'т купување! Ние победивме'т презема никаква одговорност за боја на толеранција, бидејќи на photoes причина! D. За Нас : Изгрејсонце Cospack Ограничени резерви различни пакување избор за нега на кожата и козметичката индустрија, од 2009 година, вклучувајќи Airless Пумпа Шишиња, Пластични Козметички тегли, Козметички Пумпа Шишиња, Магла Спреј Шишиња, Алуминиумски шишиња и Тегли, Контејнери за нокти производи и така натаму, што е најдобро решение за вашите пакување потреби. начин на Плаќање : ЗАЧУВАМ & Т/Т се Достапни. И нашиот фотограф се обиде најдобро да се задржи производот's природата боја. ПРАШАЊА и одговори : П : Што е вашиот производ и техника ? A : Ние преку шприц и дува калапи се специјализираат во производство, прилагодени на различни пластични шишиња, пластични тегли, пластичен сад, пластични цевки, козметички тегла, козметички сад, козметички пакување, магла прскање шише,алуминиумска козметички шишиња и тегли, мали сенки тенџере, ноктите сад во различни материјали, форма, боја и големина. Очекуваат за вашето барање!. За Превозот : Сите парцели ќе биде предаден преку Али Онлајн Логистика вклучувајќи DHL, TNT, EMS, FEDEX, ПАТАРИНА итн. Боја Толеранција : преземени се сите photoes од страна на самите себе. П : Што е вашиот производ се применуваат полиња ? A : Нашите производи се применуваат за козметика, нега на кожата, косата, нафта, течни, крем, телото спа итн. Ние исто така нудиме прилагоди мувла, боја на кожата и декорација на свила екран & топло-печат & етикетата за да се осигура вашата заврши пакувања се единствени и брилијантен, и припаѓаат само за вас! Оваа онлајн акции продавница ќе ви понуди мали купување искуство. Ние'ќе се обидеме потрудиме да ви ги понудиме најдобрите корист, и ви испратиме следење на број веднаш.

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Број На Модел На:
30ML
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Производи во категоријата