.

.

Моден Гроздобер Ѓердан Поставите Природен камен Накит Поставите Прстени Класична црна оникс howlite Pendant Дизајн кристал накит сет

Моден Гроздобер Ѓердан Поставите Природен камен Накит Поставите Прстени Класична црна оникс howlite Pendant

DEN 250.00
DEN 312.48

Од стоката
Во магацинот


САД $ 3.99 / Цена
САД $ 2.45 / Цена
САД $ 5.16 / Цена
US $ 4.99 / Цена
САД $ 9.98 / Цена
САД $ 16.07 / Цена
САД $ 2.43 / Цена
САД $ 2.52 / Цена
САД $ 2.85 / Цена
САД $ 2.92 / Цена
САД $ 2.56 / Цена
САД $ 2.74 / Цена

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Накит Сетови
Број На Модел На:
04NR0505G-FA97
Стил:
Тренди
Материјал:
Камен
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Никој
Накит Сетови Тип:
Прстен/Ѓердан
Производи во категоријата