.

.

посветен целосно опкружен без мирис водоотпорен теписи со складирање торба Сепаратор мат не се лизга специјални автомобили багажникот душеци за AudiQ3

посветен целосно опкружен без мирис водоотпорен теписи со складирање торба Сепаратор мат не се лизга специјални

DEN 9766.00
DEN 15024.00

Од стоката
Во магацинот


Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Матс & Теписи
Audi Модел:
Q3
Објектот Должина:
per car
За Возило Брендови/Модел:
Audi
Патосници Тип:
Мат Кожа
Објектот Тежина:
per car
Пополнување Материјал:
Природни Влакна
Специјални Функции:
целосно опкружен автомобил багажникот душеци
Објектот Висина:
per car
Објектот Ширина:
per car
Објектот Дијаметар:
per car
Материјал Тип:
вештачка кожа
Име На Модел:
31645679874
Автомобил:
Q3 Q3 (увоз)
Обликот:
3D стерео
Производи во категоријата