.

.

2 парчиња Сензор на Температура на Вода YT52S00001P1 за SK200-6 SK200-6E Kobelco Багер

2 парчиња Сензор на Температура на Вода YT52S00001P1 за SK200-6 SK200-6E Kobelco Багер

DEN 2690.00
DEN 2832.00

Од стоката
Во магацинот


Име на производ : Kobelco Багер Сензор на Температура на Вода Местото на Потекло : Кина(копно) Бренд Име : SINOCMP Услуга : брза испорака Достапни број на Модел : SK200-6 SK200-6 E Дел број : YT52 S00001 P1 Гаранција : 3 месеци Состојба : Нова Достапност : во Парк MOQ : 2 Парче Снабдување Способност : 500pcs неделно Порт : Гуангжу/ Шенжен/ Хонгконг Испорака Методи Експрес : DHL Fedex ЕМС ПРОЗОРЦИ Методи за Плаќање : Банкарски трансфер, Western Union, Кредитна Картичка, Paypal Тип : ОЕМ замена на резервни
Производ Фото
♥ , Бидејќи многу производи не се прикажани на нашата онлајн продавница, ако сакате да знаете повеќе производи и подетални информации за објект, добредојдени да не контактирате во било кое време.

Таа е поголема од информацијата

Школка Тип:
Затворен Тип
Бренд Име:
CMP
Достапност:
во парк сега
Состојба:
100% нови
Примена:
Kobelco багер копач резервен дел
Гаранција:
3 месеци
испорака:
UPS-от,Fedex,DHL,EMS
MOQ:
2 дел
Име:
Багер Сензор На Температура На Вода
Услуга:
брза испорака
Достапни Број На Модел На:
SK200-6 SK200-6E
Дел Број:
YT52S00001P1
Производи во категоријата