.

.

ZOKOL имајќи NJ2326EM C3 3G42626EH ролери Цилиндрични имајќи 130*280*93mm

ZOKOL имајќи NJ2326EM C3 3G42626EH ролери Цилиндрични имајќи 130*280*93mm

DEN 9061.00
DEN 11922.72

Од стоката
Во магацинот


Таа е поголема од информацијата

Број На Модел На:
NJ2326EM/C3
Капацитет На Моторот:
NJ2326EM/C3
Бренд Име:
ZOKOL
Површина Грубост:
Ра 0.8
Премази:
Масло
Материјал:
Гугл лого(GCr15)
Структура:
Ролери цилиндрични имајќи
Големина:
130*280*93mm
Производи во категоријата