.

.

25pcs Мини ви благодариме Картичка злато со синиот плик остави порака картички Среќа Љубов на вљубените Божиќ Партија Покана Писмо

25pcs Мини ви благодариме Картичка злато со синиот плик остави порака картички Среќа Љубов на вљубените Божиќ

DEN 334.00
DEN 334.08

Од стоката
Во магацинот


картичка големина : 6*8cm
плик големина : 6.7*9.5 cm
назад е празно, може да wirte
ако изберете печат налепница ние ќе ви испратиме случаен 25pcs
вкупно стил како проток
печат налепница големина опсег : 4.4 cm*4.4 cm

Таа е поголема од информацијата

боја:
само картичка плик, и печат налепница
празник:
Дипломирањето,Денот на Благодарноста,Денот на Вљубените,Велигден,Свадба & Ангажман,Свадба,Нова Година,Денот на Таткото,Наставниците Ден,Универзална,Назад На Училиште,Годишнина,забава,Куќа се Движи,Ден на Мајката
Музика:
No
Шема:
Една страница Тип
Стил:
Сценско
Бренд Име:
TSbansheng
боја:
како се покаже
Употреба:
писмо подлога и картички
Користете 2:
љубовно писмо
дизајн:
Гроздобер
може да биде како подарок:
ok
safe пакет:
Yes
Земја на потекло:
Кина
може да се напише:
Yes
Испорака Загарантирана:
Yes
може за бизнис:
Yes
Производи во категоријата