.

.

Многу 100 Парчиња Шарени Детето Деца Коса Носители Симпатична Виножито Гума Бендови Косата Со Ластичиња Додатоци Се Врзуваат За Џвакање Додаток

Многу 100 Парчиња Шарени Детето Деца Коса Носители Симпатична Виножито Гума Бендови Косата Со Ластичиња Додатоци

DEN 122.00
DEN 152.64

Од стоката
Во магацинот


Материјали : Најлон+Гума Бендови
Големина : како листа ги прикажува
бојата е по случаен избор

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Headwear
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Најлон
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Тип:
еластична венчиња
Број На Модел На:
НЕ
Производи во категоријата