.

.

JEXXI Гроздобер Ерл Палата Домот 925 Фунта Сребро Синџир Круг Locket Pendant Ѓердан Фото Јака Ѓердани

JEXXI Гроздобер Ерл Палата Домот 925 Фунта Сребро Синџир Круг Locket Pendant Ѓердан Фото Јака Ѓердани

DEN 149.00
DEN 228.96

Од стоката
Во магацинот


Ѓердан големина : 18 инчи
Конвертирање : 1 mm=0.
Враќање Услови
Може да се врати на објектот во оригиналниот пакет рок од 2 дена по добивањето ако не сте задоволни со тоа. Ако не беа сосема задоволни, ве молиме да ни даде шанса да се реши проблемот пред да остави негативни повратни информации или отворете disput .
Превозникот Име
Проценето Време на Испорака во САД(во Работни Денови)
EMS
5-13 дена
DHL
2-8 дена
UPS-от
2-8 дена
Fed Ex
2-8 дена
Epacket
6-18 дена (освен врв сезони)
Кина Пост Воздух Mail
15~40 дена(освен врв сезони)
Хонгконг Пост Воздух Mail
12~35 дена(освен врв сезони)
Ние сме посветени да ви нудиме врвен квалитет на предмети со најдобрите услуги, тоа ќе биде многу ценет ако го оставите вашиот позитивен фидбек. По создавањето на продавачот детали, можете да изберете за тоа да бидат вклучени во листата на lister страна, веднаш до вашиот шаблон за избор. Ние ќе рефундирање на дека цената на објектот минус поштарина. Ние ќе ви вратат или да испратите замена во рок од 3 работни дена откако ќе го добие враќа објект од вас. Продавачот не е одговорен за поштенски да се врати ставки.
Ви благодарам многу. Ве молиме контактирајте со нас, ако не го примите Следење Numeber во рок од 7 дена по потврдување на уплатата. Посакуваме пријатно купување!
Вашиот Контактирајте со Нас за информации ќе биде вметната и тука., Ltd е професионална накит компанија во Yiwu, која е симбол на пазар на стоки.039 инч, 1 инч=25. Како производител и веледрогерија, на различни накит( мода накит трговија на големо, сребрен накит трговија на големо ) и други декорација, ние бидете сигурни дека Поволните цени врз основа на висок квалитет. Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел. Можете да креирате Контакт со Нас дел како дел од Продавачот Детали од Продавачот на страницата со Детали под Профили Табот.

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Стил:
Класичен
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Број На Модел На:
YP235
Pendant Големина:
Види детали
Обликотшема:
Круг
Бренд Име:
JEXXI
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Материјал:
Кубен Циркони
Компатибилност:
Никој
Функција:
Никој
Производи во категоријата