.

.

Автентични Yixing Zisha мајстори рачно изработени teapot руда падина кал круг Qinquan тенџере на големо и мало 321

Автентични Yixing Zisha мајстори рачно изработени teapot руда падина кал круг Qinquan тенџере на големо и мало

DEN 3949.00
DEN 5063.04

Од стоката
Во магацинот


Таа е поголема од информацијата

Капацитет:
301-400ml
Материјал:
Виолетова Глина
Бренд Име:
XINCI
Категории на производи:
кунг фу чај
Објектот:
Спецификација на 0321
Потекло:
Во Yixing
Отпечатат со логото:
Може да
КОЛИЧИНА:
Кутија од мешавина на brocade торба
Производи во категоријата