.

.

ZOKOL имајќи NJ2310EM 42610EH ролери Цилиндрични имајќи 50*110*40mm

ZOKOL имајќи NJ2310EM 42610EH ролери Цилиндрични имајќи 50*110*40mm

DEN 932.00
DEN 1226.40

Од стоката
Во магацинот


Таа е поголема од информацијата

Број На Модел На:
NJ2310EM
Бренд Име:
ZOKOL
Капацитет На Моторот:
NJ2310EM
Површина Грубост:
Ра 0.8
Премази:
Масло
Материјал:
Гугл лого(GCr15)
Структура:
Ролери цилиндрични имајќи
Големина:
50*110*40mm
Производи во категоријата