.

.

QuickDone Голем Најлон Цедилка Лажичка Кујна Додатоци gadgets, Исцедете Vegies Вода Апарати за Готвење Алатки AKC5057

QuickDone Голем Најлон Цедилка Лажичка Кујна Додатоци gadgets, Исцедете Vegies Вода Апарати за Готвење Алатки

DEN 259.00
DEN 272.64

Од стоката
Во магацинот


Карактеристики :
1. Лажичка и да се извлече директно од тавата.
2. Лесен за миење и чистење.
3. Идеален за протегаат макарони зеленчук и пржена храна.
4. Светлината и практични.
5. Машина за миење садови безбедно.
6. Лажичка и потрошувачка на храна директно од фурната или надвор од пан; погоден за длабоко fring .
7. Направени од зајакнато најлон.
Опис
Материјали : Најлон
Отпорност на топлина : 240 степени
Боја : случајни испрати
Пакетот вклучува
1 buc x Цедилка Лажичка
За Бојата На сликата покажува реалната предмети без некоја посебна обработка. Но бојата и осветлувањето може да се разликува малку поради различни компјутерски монитори или други фактори.
Вашето разбирање ќе бидат високо ценети!
уживајте во вашиот добро време!

Таа е поголема од информацијата

боја:
Случаен испрати боја
Тип:
Лажица Почива & Тенџере Клипови
Бренд Име:
quickdone
сертификација:
CIQ,CE / ЕУ
Број На Модел На:
AKC5057
Функција:
Еко-Пријателски
Материјал:
Најлон
Производи во категоријата