.

.

Обичај Tees лил пумпа Тим Кратко Sleeve Екипажот Вратот Памук Дневник Кутија Tees Кошула за Мажи Кул Татковци Ден Подароци велика БРИТАНИЈА Streetwear

Обичај Tees лил пумпа Тим Кратко Sleeve Екипажот Вратот Памук Дневник Кутија Tees Кошула за Мажи Кул Татковци

DEN 623.00
DEN 1056.00

Од стоката
Во магацинот


Таа е поголема од информацијата

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL
Стил:
Моден
Sleeve Должина(cm):
Краток
Материјал:
Памук
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Печати
Маскирани:
No
Ткаенина Тип:
Плетени
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Бренд Име:
BONJEAN
Состојба:
Нов со Ознаки на Мажите со Кратки Ракави Tshirts
Моден:
Streetwear Хип Хоп Европската Уникатен Tee Кошули
дизајн:
Аниме ТВ Филм, Музика, Спорт Бенд Знаме Тема
Должина:
Short Sleeve T Shirt
Мека индекс:
Мека Памучна Лето Tee
Големина:
XS S M L XL XXL XXXL
Возрасна Група:
Возрасни Мажи, Жени, Млади Момци маици
Повод:
Улица Home Office Партија
за подарок:
Т Риза за Денот на Таткото Дечко
Обичај Шема:
Печатење На Логото Графички Писмо Новина
Производи во категоријата