.

.

33 стилови од не ' Рѓосувачки челик цевки шлаг млазницата поставите торта декорирање совет поставува метал крем совети Крем Тесто млазници за Печење Алатки

33 стилови од не ' Рѓосувачки челик цевки шлаг млазницата поставите торта декорирање совет поставува метал

DEN 48.00
DEN 56.64

Од стоката
Во магацинот


Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
- Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 5 дена откако вашата уплата е завршен.
Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
Зошто Да Изберете Diyclan!
Испорака :
- Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број.
Повратни информации :
Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на предмети во рок од 10 дена од денот на вашиот приемот на предмети за било каква причина.

Таа е поголема од информацијата

боја:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, друг број, 26
Тип:
Торта Алатки
сертификација:
ФДУ
Сексуално Сугестивна:
No
Функција:
Еко-Пријателски
Бренд Име:
Diyclan
Непристојни Слика:
No
Торта Алатки Тип:
Украсување Совет Поставува
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Производи во категоријата