.

.

Рачен Прилагодливи брзина 950W reciprocating видов+лента со алатки+8 Видов ножеви ,го Видов ножеви видов за дрво, челик и метал пластика сечење

Рачен Прилагодливи брзина 950W reciprocating видов+лента со алатки+8 Видов ножеви ,го Видов ножеви видов за

DEN 3504.00

Од стоката
Во магацинот


Рачен Прилагодливи брзина 950 W reciprocating видов+лента со алатки+8 Видов ножеви ,
Видов ножеви видов за дрво, челик и метал пластика сечење
Сликата покажува :
Заменете го виде ножот
Инсталирајте ја покаже
Чекор 1 : орев се справи со ротира спротивно од стрелките на часовникот
Чекор 2 : Ставете го виде ножот во слотот и ослободување на нут
Трет чекор : рака повлечете го виде ножот, го виде ножот не ќе падне, дека е завршена
Замена на јаглерод четка
Инсталирајте ја покаже
Чекор 1 : Лизгајте го лизгачот кон лево, отклучување на справи, сврти се справи со главата горе / долу стрелките на часовникот, да се претвори во јаглерод четка со лицето нагоре
Чекор 2 : Користете шрафцигер да го капакот на јаглерод четка спротивно од стрелките на часовникот
Чекор 3 : Земете на јаглерод четка, стави нов јаглерод четка и ги заостри капак со навој на стрелките на часовникот.
Опис :
Reciprocating удар : 27mm
Влезна моќност : 950 W
Начин : рачен
Брзина : Ветување брзина
Напојување : AC
Без оптоварување брзина : 0-3000 RPM
Машина фреквенција : 50 Hz
Сечење дебелина : Дрво : 0-32.6 cm;Метал : 0-30cm;Пластични : 0-32.6 cm
Забелешка : Ако вашата област е оддалечена област, ќе треба да додадете посебен надомест.
Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината,ве молиме да плати данок и ги собереш на пратката,
ние не сме одговорни за било царина или данок на увоз

Таа е поголема од информацијата

Бренд Име:
LZHZXY
Тип:
Комбинација
DIY Материјали:
Дрво
Примена:
Дрво Алатка За Работа
Број на Парчиња:
9
Број На Модел На:
950W
Пакет:
Кутија
Тип:
Прилагодливи брзина reciprocating видов
Број На Производ:
FL1159
Reciprocating мозочен удар:
27MM
Влезна Моќност:
950W
НАЧИН:
Рачен
Брзина:
Ветувањето брзина
Напојување:
ac
Без Оптоварување Брзина:
0-3000rpm
Машина фреквенција:
50Hz
Производи во категоријата