.

.

Нови Пристигнување Креативни 925 Фунта Сребрен Накит Трговија На Големо Дрво Прозорец Пред Се Засади Трева Свежи Женски Pendant Ѓердан H288

Нови Пристигнување Креативни 925 Фунта Сребрен Накит Трговија На Големо Дрво Прозорец Пред Се Засади Трева

DEN 207.00
DEN 345.60

Од стоката
Во магацинот


Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Обликотшема:
Растенијата
Pendant Големина:
како Слика
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Број На Модел На:
H288
Бренд Име:
ZTRLIUA
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Материјал:
Метал
Функција:
Расположение Tracker
Производи во категоријата