.

.

БРАУН rosebud цвет монистра чешел девојки жените дама свадба партија најдобар подарок магија чешел 10 компјутери /многу

БРАУН rosebud цвет монистра чешел девојки жените дама свадба партија најдобар подарок магија чешел 10 компјутери

DEN 1781.00
DEN 1915.20

Од стоката
Во магацинот


БРАУН rosebud цвет монистра
метален чешел девојки жените дама свадба партија најдобар подарок магија чешел 10 компјутери /многу
Процес на дизајн :
Декорација настава :
микс шема покажуваат :
Modle шоу

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
КЕРИ & CHEERYS
Стил:
Класичен
Материјал:
Акрилик
Број На Модел На:
MC412
Тип:
Косата Чешли
Обликотшема:
Животните
Метали Тип:
Никој
Тип На Објект:
Hairwear
Име:
магијата чешел
Стил:
Моден
Монистра:
акрилик,Магија кристали
чешел:
Нерѓосувачки Челик
Боја:
микс
Шема:
Обична
Големина:
за 8cm
Тежина:
за 20g
Тип:
чешел
Производи во категоријата