.

.

Дрвото Борови Мувла S499 Занает Уметност Силикони 3D Сапун Мувла Занает Калапи DIY рачно изработени Свеќа Калапи

Дрвото Борови Мувла S499 Занает Уметност Силикони 3D Сапун Мувла Занает Калапи DIY рачно изработени Свеќа Калапи

DEN 228.00
DEN 239.52

Од стоката
Во магацинот


Ставка Опис
Материјал : Силикон
Заврши Сапун Тежина : 115 g
Направи Сапун Големина : 6.5x6.5x4.5 cm
Мувла големина : 8x8x5cm
Може да се направи Сапун Свеќа и други работи што како страна на мувла
Објектот боја автоматски ќе испрати
H igh квалитет и тоа е лесно за употреба и чистење
Тоа е Мека и лесна за употреба
Рејтинг на температура : -40 centigrade на+210 centigrade
превозот

Таа е поголема од информацијата

Број На Модел На:
S499
Бренд Име:
Longzang
Обликот:
дрво
Тема:
дрво, бор
Материјал:
Силикони
боја:
случаен
Производи во категоријата