.

.

1pc Прирачник Еден удар таблета притиснете/таблета притиснете машина /пилула одлуки /(најсветлите тип)TDP-0 рачна мини тип

1pc Прирачник Еден удар таблета притиснете/таблета притиснете машина /пилула одлуки /(најсветлите тип)TDP-0

DEN 18468.00
DEN 19440.00

Од стоката
Во магацинот


1pc Прирачник Еден удар таблета притиснете/таблета притиснете машина /пилула одлуки /(најсветлите тип) TDP-0hand-управувана мини тип 20 КГ
Сликата покажува :
Пакетот вклучува :
1 x таблета притиснете машина

Таа е поголема од информацијата

Бренд Име:
LZHZXY
Состојба:
Нови
Тип:
Вертикална
Број На Модел На:
TDP-0
Број На Производ:
FL0377
моќност:
упатство
Производи во категоријата