.

.

ЛЕСНО ГОЛЕМИ Височини:80-140CM Лето Дише Симпатична Децата Панталони Момчиња Панталони Спортски Панталони Убави Девојки Harem Панталони CC0074

ЛЕСНО ГОЛЕМИ Височини:80-140CM Лето Дише Симпатична Децата Панталони Момчиња Панталони Спортски Панталони Убави

DEN 420.00
DEN 524.64

Од стоката
Во магацинот


Таа е поголема од информацијата

Дете НИ Големина:
24M, 5T, 6T, 8T, 10T, 3T
Бренд Име:
ЛЕСНО ГОЛЕМА
Материјал:
Памук
Пол:
Унисекс
Затворање Тип:
Еластичен Појас
Одговара Тип:
Директно
Половината Тип:
Средината
Шаблон Тип:
Печати
Панталона Стил:
Harem Панталони
Тип На Објект:
Глуждот Должина
Број На Модел На:
CC0074
Декорација:
Шема
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Одделот За Името:
Деца
Производи во категоријата