.

.

Мотоцикл Резервоар за Нафта Заштита Плоча Вилушка Налепница Значка Decal Волан Заградата Покрие Decal Налепница За Хонда CBR600

Мотоцикл Резервоар за Нафта Заштита Плоча Вилушка Налепница Значка Decal Волан Заградата Покрие Decal Налепница

DEN 456.00
DEN 479.52

Од стоката
Во магацинот

опис на производот :
Состојба : 100% Сосема нов
инсталирајте : едноставен за инсталација
Fitment :
За Хонда CBR600 Белешки : Ние сме обезбедување на големо, ако ви треба големо ве молиме контактирајте со нас за да добиете најновите цена.Ве молиме да се осигурате ова делови погодни за вашиот мотор пред наддавање.

Таа е поголема од информацијата

боја:
Црна
Тип На Објект:
Decals & Налепници
Бренд Име:
ZRIHE
Објектот Висина:
0inch
Материјал Тип:
3M
is_customized:
Yes
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Објектот Тежина:
0.1kg
is_coustomized:
Yes
посебни перформанси:
мотоцикл на Резервоар за Гориво Decals налепница Подлога
Fitment:
За Хонда CBR600
Производи во категоријата