.

.

Расположливиот Пластична Маса Облека Табела Покрие Tablecloth Водоотпорен За Деца Роденден И Декорација На Натпреварот Салфетка

Расположливиот Пластична Маса Облека Табела Покрие Tablecloth Водоотпорен За Деца Роденден И Декорација На

DEN 87.00
DEN 102.72

Од стоката
Во магацинот


Табела Покрие Материјал : пластични Siz e : 180*108cm Количина : 1 buc Пакување : 1pcs/opp вреќа
Хартиена Салфетка
Плочка Siz e : 13"*13" (33cm*33cm) Количеството : 1pack Пакување : 20pcs/пакет/opp вреќа Слој : 2 слоја
Табела Маска
Хартиена Салфетка
Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во рок од 3 дена од денот на приемот на вашата нарачка. И ќе треба да плати дополнителни
такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба.
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни
со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Ви благодариме!

Таа е поголема од информацијата

боја:
салфетка
Повод:
Роденден,Забава,Децата Ден
Шема:
Лицето,Точка
Број На Модел На:
RTC-45
is_customized:
Yes
Расположливиот Садови Тип:
Расположливиот Tablecloths
Бренд Име:
RainLoong
маса крпа големина:
180*108cm
is_customized:
Yes
Производи во категоријата