.

.

(20 парчиња/многу) Златна Фолија Круна Сјајна Розова Бонбони Кутија Свадба Декорација Свадба Корист Роденден Услуги Подарок Кутија CB6072

(20 парчиња/многу) Златна Фолија Круна Сјајна Розова Бонбони Кутија Свадба Декорација Свадба Корист Роденден

DEN 432.00
DEN 508.32

Од стоката
Во магацинот

Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви овозможи со најдобра услуга на клиентите. Ако сакате да го користите express(DHL, Fedex,UPS-от, итн. Ние ќе ви одговори што е можно поскоро. Ви благодариме! Политика на враќање : да ја прифатиме врати за незадоволителен предмети.)кој ќе биде многу побрзо, ќе треба да плаќаат екстра превозот цена. Ние ќе нудат добар По Продажба на Услуги за вас. Љубезно Ве Молиме Да Забележите Ова! Ако сакате ни да се напише детали за производот на пакет сметка, како сакате, ве молиме испратете порака до нас во прв пат кога ќе го поставите цел. Повратни информации : ве Молам оставете позитивни повратни информации и 5 Ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Вратени предмети мора да дојде со оригинални делови и прибор за Наплата ќе се издава еднаш сме го примените вашиот вратени предмети Купувачот е одговорен за сите врати превозот обвиненија. Обичај Царинење : Ние ќе напишам пониска вредност на пакетот сметка за да се избегне Обичај Должност/Данок. Ако имате било какви прашања во врска со нашиот производ или услуга, ве молиме испратете порака до нас. По-Продажбата на Услугата : Ние сме професионални и сериозен бизнис компанија.(20 парчиња/многу) Златна Фолија Круна Сјајна Розова Бонбони Кутија Свадба Декорација Свадба Корист Роденден Услуги Подарок Кутија CB6072 Материјал : уметност paper Size Мал : 95x90x50mm Големина Голема : 130x110x60mm Капацитет на големината на малите : 8-10 мали Dove/мала бонбони Капацитет на големината голема : 14-18 мали Dove/мала бонбони Испраќање : ширевте и добро спакувани. Ако имате било какви проблеми откако сте го примиле пакетот на,ве молиме слободно да контактирате со нас, наместо на отворање на спор или напуштање на негативен фидбек. Ве молиме контактирајте со нас да извештајот неисправни предмети во рок од 14 дена од приемот.

Таа е поголема од информацијата

боја:
Големина на мала, голема Големина
Повод:
Крштевка & Крштевањето,Роденден,Забава,Назад На Училиште,Матура,Свадба & Ангажман,Свадба,Децата Ден
is_customized:
Yes
Шема:
круна
Бренд Име:
Wishmade
Материјал:
Картон
Број на Компјутери:
20pcs
Број На Модел На:
CB6072
Име на производ:
Слатка Бонбони Кутија
Материјал:
висок квалитет на хартија
Предност:
Висок квалитет и елегантна
боја:
Пинк
трговија на големо и на мало:
И двете се во ред
Тип:
Свадба фаворизира, партија услуги
Големина:
See below detail
Пакет:
добро спакувани
Производи во категоријата