.

.

На Продажба 1 Парче Нови Пристигне 30cm-70 см Делфини Перница Кукла Кадифен Играчки Делфини Кукла Присутни Љубителите на Играчки За Деца

На Продажба 1 Парче Нови Пристигне 30cm-70 см Делфини Перница Кукла Кадифен Играчки Делфини Кукла Присутни

DEN 192.00
DEN 348.00

Од стоката
Во магацинот

Опис :
Опис Формат Димензии : 30cm 40cm 50cm 60cm 70cm Боја : како на сликата Материјал : Кадифен +PP Памук
Поради квалитетот диференцијација помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ние само се гарантира стил да се биде ист како слики прикажани но не на перформанси на различни тела се исто како модел, ти благодарам !

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Животни
Карактеристики:
Полнети & Кадифен,Мека
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 3 години
Тема:
ТВ & Филм Карактер
Тип:
Перница/Перница
Животни:
Куче
Број На Модел На:
001
Бренд Име:
YESFEIER
Пополнување:
PP Памук
Материјал:
Кадифен
Форма:
Кадифен перница
Производи во категоријата