.

.

2017 Креативни Луксузни Модни Три Виткање Мажите Чадор Небото Kazbrella Windproof Сонцето Дожд Жените Чадор Прифати Прилагодено Дизајн

2017 Креативни Луксузни Модни Три Виткање Мажите Чадор Небото Kazbrella Windproof Сонцето Дожд Жените Чадор

DEN 1056.00
DEN 1919.52

Од стоката
Во магацинот

Ве молиме Истакна : целосна автоматски чадор рамка боја е сребро бела И ние имаме други чадори со црна фолија,ако ти треба тоа,ве молиме контактирајте со нас,цената е иста. Висок квалитет desgin изграден за да трае и го издржат најсилните правец. Супер лесен и удобен една рака операција.Имаат вашите раце целосна лесно се отвора во една секунда, со притискање на копчето за да се заштитат од појава на дожд. Компактен и супер лесни слободно време чадор за мажите и жените.Чувајте го во вашата чанта,briefcase,ранец,или багаж.Чадор тежина помалку од една фунта и мерки само 28cm долго. Криви површината 108cm во должина отвори дијаметар 96cm. Можете да ги користите за сончев ден или raining ден .

Целосен автоматски чадор рамка


Таа е поголема од информацијата

Тип:
Чадори
Панел Материјал:
Pongee
Шема:
Три-виткање Чадор
Функција:
Виткање
Производот:
Чадор
Контрола:
Целосно автоматско
Број На Модел На:
g60785p83c71s92
Возрасна Група:
Возрасни лица
Големина:
48-53cm radius
Бренд Име:
FGHGF
Материјал:
Полиестер
is_customized:
Yes
се справи со:
Пластика и гума
Пол:
Жените чадор/Мажи чадор
Отворено Активност:
Риболов
Дијаметар:
96cm
Тежина:
0.32-0.45kg
Објектот:
Целосна автоматска и Не-автоматски чадор
Производи во категоријата