.

.

Висок Квалитет Keychain Накит со Позлатен Сребрен Ротирате Стакло Cabochon Ајфеловата Кула во Облик на Симпатична Копче Прстен за Унисекс Подарок

Висок Квалитет Keychain Накит со Позлатен Сребрен Ротирате Стакло Cabochon Ајфеловата Кула во Облик на Симпатична

DEN 140.16

Од стоката
Во магацинот

На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. ние ќе се прогласи како подарок или примерок со мала вредност. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цена не вклучува даноци, ДДВ,или други скриени трошоци. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Според државниот и националниот транспорт на растојание премногу далеку. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Ние само брод да се потврди цел адреси. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. Многу од клиентите одговор. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Превозот времето е премногу долго. Ова е најдобар во alibaba глобалната брзо се продава услуга стратегија. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.
100% Сосема Нов и Висок Квалитет на Објектот Тип : Копче Синџир Материјал : Метал и Алуминиумски Големина : 25мм Боја : Сребро Пакет, вклучувајќи : 1 парчиња keychain/opp вреќа рачно изработени keychain со Стаклена Купола Pendant Запечатени со уметничка слика се Направи прекрасен подарок !
Хонгконг Пост/China Post ЕМС DHL/ARAMEX Кина Пост Обичните Пакет Плус 30-45 работни дена 8-12 работни дена 4-7working дена 45-60 работни дена >$10 >=$150 >=$150 1.

Таа е поголема од информацијата

Бренд Име:
mendittorosa
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Унисекс
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
WK0155
Материјал:
Метал
Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Производи во категоријата