.

.

Homehow 4PCS/Многу Пластични Печење Крем Цевки Помине Стојат Кујна Додатоци Торта Декорирање Цвет Цевки Стојат Печење Алатки

Homehow 4PCS/Многу Пластични Печење Крем Цевки Помине Стојат Кујна Додатоци Торта Декорирање Цвет Цевки Стојат

DEN 192.00
DEN 239.52

Од стоката
Во магацинот

Homehow 4 PCS/Многу Пластични Печење Крем Цевки Помине Стојат Кујна Додатоци Торта Декорирање Цвет Цевки Стојат Печење Алатки
Почитувани Клиенти,
Ве молиме Имајте во предвид Оваа цена е врз основа на Испораката од Страна на Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус, па
1. Не можеме да ги пратите пратката за вас по ставки во странство,
2. Времето за испорака е за 35-50days според различни земја
3. Тоа е фер да се подигне спорови за време на испорака . Ако не сте добиле вашите предмети, ве молиме контактирајте со нас,
ние ќе рефундирање или повторно да ја прати до вас по проверени.
4. Или можете да изберете избави од Кина Пост Регистрирани Воздух Mail .
Пластични Бонбони Шлаг Крем Цевки Помине Стојат
Материјал : Еко Храна Одделение Пластика
Големина : Ноктите Topper Кол 7cm/ 6.5 см/ 5cm/ 3.8 cm, Како На Следнава Слика
Пакет : 4 PCS/Многу Труд Картичка
Функција & Апликација : Најнов Дизајн, DIY Алатки, Лесно се Чисти, Издржливи Торта Cookie Декоративни Алатки
SGS, CE, LFGB Сертификација
1. Димензии толеранција и хроматска аберација треба да им биде дозволено
2. Купувачот ќе биде одговорен за даноци ,царински и други давачки
за време на испорака !
3.Сите предмети треба да се испраќаат до aliexpress потврдена адреса примени
со полно име на клиенти. Пост кутија или погрешна адреса не се прифатливи.

Таа е поголема од информацијата

Тип:
Печење & Тесто Алатки
сертификација:
CIQ,ЕЕЗ,ФДУ,LFGB,CE / ЕУ,SGS
Бренд Име:
HOMEHOW
Број На Модел На:
Пластични Цевки Помине Стојат
Функција:
Еко-Пријателски
Материјал:
Пластични
Комплет Број:
4
Печење & Тесто Алатки Тип:
фармацевт
Материјал:
Еко Храна Одделение Пластични Печење Крем Цевки Помине Стојат
дизајн:
Монтажни Пластични Крем Цвет Цевки Стојат 080
Големина:
Nail Stand Approx As Per The Following Pictures
Пакет:
4PCS/Многу Печење Алатки Пластични Крем Цвет Нокти Стојат во Хартија Картичка
Предност:
Висок Квалитет На 1 Година Гаранција Топла Продажба Најевтиниот Цена
Функција:
Храна Одделение Материјал Кој Се Одвојува За Печење Алатки
Примена:
Домаќинство Пекари Торта Цевки Помине Стојат
Поврзани производи:
Силиконски Калап За Печење Метод Сапун Мувла Возен Pin
Поврзани Производи 2:
Фондан Торта Sugarcraft Декорација Калапи Цевки Торба Кифла Papercup
сертификација:
Извезени Квалитетот на SGS LFGB CE Сертификат
Производи во категоријата