.

.

DC 12V Електрични Микро Вакуум Воздушна Пумпа Бустер За Медицински Третман Инструмент

DC 12V Електрични Микро Вакуум Воздушна Пумпа Бустер За Медицински Третман Инструмент

DEN 137.76

Од стоката
Во магацинот

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Оценет напон : DC12 V Номинална струја : проток на Воздух, без оптоварување : 3.2 LPM Max.вакуум : Бучава : Живот тест : >500 Часа Примена : Широко се користат во масажа на стол, убава нога масажа машина, појас и други мали дома апаратот производи Количина : 1 Компјутер Забелешка : ве Молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот вклучува(без мало пакет) : 1x Микро-Воздушни Пумпи


Таа е поголема од информацијата

Број На Модел На:
517A1A50361
моќност:
пневматски
Употреба:
Воздушна Пумпа
Бренд Име:
SAILFLO
Standard or Nonstandard:
Стандард
Теорија:
Други
Притисок:
Други
Примена:
Други
Структура:
микро-воздушни пумпи
Гориво:
Други
Производи во категоријата