.

.

Бисер мраз свила ткаенини, Партија декоративна ткаенина, вршење на декоративни материјали,Мазна, сјајна.

Бисер мраз свила ткаенини, Партија декоративна ткаенина, вршење на декоративни материјали,Мазна, сјајна.

DEN 593.00
DEN 624.00

Од стоката
Во магацинот

3, ако пакетот има било какви проблеми со квалитетот, опис или не одговара, не може да се користи и за други прашања, треба да контактирате со нас, и потоа да се вратат на производи за нас, Кога ќе примите врати пратката,ние ќе рефундирање на дека.
Широк : 150 см,должина 200cm=2m,1m=100cm=3.
За боја, Бидејќи монитор, животната средина и светлина влијанија, боја и фотографии ќе бидат малку различни, вистинскиот објект како стандард, Фотографии за референца . За превозот имаме брз и економски начин за транспорт, ако треба, ве молиме да користите брза испорака метод, пратката ќе ви биде доставена во 5-15 дена, но трошоците за превозот ќе бидат поскапи, треба да се зголеми некои трошоци, ако не сакате да потрошите многу пари на товар, ве молиме да Користите економски транспорт, но времето ќе биде побавно, околу 20-40 дена,многу далечно место, што е потребно за 40-70 дена. Ви благодариме за вашиот вид .
Густина : 55 d
Боја : сите што ви треба да се во боја
Карактеристики : перл ефект Сјај прекрасни се Чувствуваат е мазна Висат надолу чувство многу добро
УПОТРЕБА : се користи за повеќе позадина декорација свадба сцена Газа завеса декорација, како и ефикасноста облека ткаенини.
Ако сакате да се купи повеќе производи, ве молиме да се јавите на продавачот, ќе има голем попуст.производот
Име : бисер мраз свила ткаенини. Ова е бесплатна услуга.) Затоа ве молам, не грижете се, ако на крајот на Aliexpress испорака дена, ве молиме контактирајте со нас да се прошири на испорака дена, ве молиме да не произволно ни даде спор, бидејќи ние не сме курир компании, не може да се контролира брзината на транспортот, постојат било какви прашања може да се јавите на локалните express , Или може директно да контактирате со нас, произволно ни даде спор е груб, и не може да ги реши сите проблеми.

Таа е поголема од информацијата

Употреба:
Алатка За & Безбедност
Пол:
Унисекс
Функција:
Брз Сува
Ткаенина Тип:
Poplin
Материјал:
Полиестер
Број На Модел На:
l
Производи во категоријата