.

.

Топла Продажба! Blackberry DTEK60 Случај Нов Пристигнување 5 Бои Мода Флип Ултра-тенок Кожа со Заштитен Капак на Телефонот Случај

Топла Продажба! Blackberry DTEK60 Случај Нов Пристигнување 5 Бои Мода Флип Ултра-тенок Кожа со Заштитен Капак

DEN 187.00
DEN 205.92

Од стоката
Во магацинот


Добредојдовте на нашата продавница! Имајте пријатен шопинг!
Корисникот за
Blackberry DTEK60
Материјал
Висок Квалитет на Луксузни СТП Кожа
Натпревар
100% Совршено Одговараат за Камера/МИКРОФОН/Јачина на звук/Копче Дупка
Боја
Црна,Златна,Сина,Розова,Црвена Роза
Допир
Тешко Средината Мека
100% посебно за вашиот телефон, на случај имаат посебни дупки за камера и звучник
Нов стил на дизајн, магично копче и да поставите картичка
Висок квалитет на СТП кожа за подобро да ја заштитите вашиот мобилен телефон, отпорно на гребење
Повеќе Производи во нашата продавница,ве молиме одете :

Таа е поголема од информацијата

Материјал:
PU
Мало Пакет:
Yes
Функција:
Потпирачот,Со Картичка Џеб,Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
Бренд Име:
Maxred
дизајн:
бизнис
Тип:
Флип Случај
Компатибилен Бренд:
Blackberry DTEK50
Број На Модел На:
Случај За Blackberry DTEK60
Бои:
Црна,Златна,Сина,Розова,Црвена Роза
is_customized:
Yes
во парк:
Yes
Место на Потекло:
Guangdong,Кина
Функција:
100% Одговара за Камера/Flash/Звучници Дупки
Тип:
Случај
Производи во категоријата