.

.

2017 Ѓердан Ѓердан Поставува Jewelley Boho на Изјава Ѓердан & Приврзоци Макси Ѓердан Со Долги Обетки за Жените BRW WYB79

2017 Ѓердан Ѓердан Поставува Jewelley Boho на Изјава Ѓердан & Приврзоци Макси Ѓердан Со Долги Обетки за Жените

DEN 335.52

Од стоката
Во магацинот


2017 Ѓердан Ѓердан Поставува Jewelley Boho на Изјава Ѓердан & Приврзоци Макси Ѓердан Со Долги Обетки за Жените BRW WYB76
Ако ви треба следново кутија да се стави на ѓердан во тоа,pls плати кутија во прилог!
На ѓердан ќе стане повеќе убава во,може да ги испратите на вашето семејство и вашите пријатели!
Ако ви треба примерокот стил,pls comtact на епови,ние ќе сошијам и да се слика за вас,а потоа ќе одлучи дали да го купат!

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Бренд Име:
BintaRealWax
Материјал:
Акрилик
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Ѓердан & обетки
Пол:
Жените
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Обликотшема:
Геометриски
Стил:
Чешка
Број На Модел На:
WYB79
Метали Тип:
Памук Ткаенини
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Функција:
Други
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Обликотшема:
Круг
Производи во категоријата