.

.

Бесплатен превозот сопствени 3D mural модерна телевизија троседот во спалната соба на децата соба позадина ѕид позадина Saiva

Бесплатен превозот сопствени 3D mural модерна телевизија троседот во спалната соба на децата соба позадина

DEN 1435.20

Од стоката
Во магацинот

Драг пријател, ако имате било queston и идеја, и ве молиме љубезно дозволете ни да знаеме, многу ви благодарам!
Бесплатен превозот сопствени 3 D mural класичен ретро модерна софа спална соба во ЖИВО позадина позадина зебра позадина US$ 30.
Оваа позадина треба да бидат прилагодени.Според квадратен метар избор Количина(Слика).00 /метар квадратен
Бесплатен превозот сопствени 3 D mural модерна телевизија троседот во спалната соба на децата соба позадина ѕид позадина Saiva
. Сигурни да остави порака за да ми каже големина (висина и ширина) по купувањето .99 /метар квадратен
Бесплатен превозот обичај Подводни Октопод Нуркачи Ѕид Mural US$ 29.Мерење на ѕид димензии висина* width = квадратни метри . Како на пример : Ако треба 7-7.Купи сега. Како да поставите цел 1.Одберете материјал.6-8 квадратни метри, ве молиме место цел 8 квадратни метри 2.00 /метар квадратен
Бесплатен превозот обичај модерна 3 D мурали минималистички спалната соба дневна соба во ЖИВО позадина позадина елени шума US$ 30. Треба да нарачате 6 квадратни метри (Количина 6). Позадина има три видови на материјал : врежана, свила ткаенина,памук платно (Слика) . Според големината на областа е : 3m*2m=6 квадратни метри.99 /метар квадратен
Бесплатен превозот Слон Mural Позадина Позадина US$ 29.00 /метар квадратен
Бесплатен превозот обичај Џунглата Животни Позадина Mural Позадина позадина mural US$ 29. На пример : Што треба големината е 3 метри широк, 2 метри. Целосно плаќање. Тоа е Важно .99 /метар квадратен
Бесплатен превозот Snappers на Гребен Ѕид Mural позадина US$ 29.5 квадратни метри, ве молиме место цел 7 метар квадратен Ако ви треба 7.00 /метар квадратен
Бесплатен превозот Тигар Животинско Mural Позадина US$ 29.00 /метар квадратен
Бесплатен превозот custom - Африкански Животни Деца Позадина Mural спалната соба позадина позадина мурали децата соба US$ 29.

Таа е поголема од информацијата

is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
Тип:
Винил Позадини
Стил:
Модерна
Употреба:
Трговија,Забава,Апарати За Домаќинство
Површински Третман:
Врежана
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Материјал:
ЕП
Функција:
Водоотпорен,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Звук-Апсорбирање
Број На Модел На:
KK0355
Бренд Име:
ЛУ XI ЦВЕТЕН ДОМА
Производи во категоријата