.

.

Автомобил-Стил, нема Сигнал со LED Декоративни Случај За Шкода Octavia Yeti Fabia Брза Superb Combi Roomster

Автомобил-Стил, нема Сигнал со LED Декоративни Случај За Шкода Octavia Yeti Fabia Брза Superb Combi Roomster

DEN 228.00
DEN 239.52

Од стоката
Во магацинот

2)времето за Испорака зависи од дестинацијата и други фактори,тоа може да трае до повеќе денови. Ние гарантираме вашето нула ризик купување искуство.Ако се чувствувате discontented и вашиот објаснување е разумна, ние'll испраќање на предмети или refundment.Фотографијата покажува на нашата продавница се основа на вистински производ,бидејќи на различни следи и светлината,не може да се некои мали боја разлика. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми со најдобри услуги на клиентите.Се надеваме дека сите ќе имаат прекрасно шопинг во мојата продавница!Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее.Инсталација Настава : 1.пред да плаќаат со цел,ќе мора да ги Следат овој конвенции : 1)Нашите цената не вклучува никаква царина или Данок.Сите наши нешта се едноставни за пакување, без мало кутии.Загревани со фен за коса,ставете сраснување на двојно двострано лента може да биде значително подобрени.
Инсталација метод : донесе водоотпорен лента, едноставно ставете во телото.Повратни информации : Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу е многу важна за нас. Енергија конзервација и заштита на животната средина. Ви благодариме! 3.Руски купувачот се Обрне Внимание : ве Молиме понуда на примачот име и презиме во ред. Превозот може да се под влијание на празници,настани и други несигурности.Спецификации : Забелешка :
-овој објект нема антена сигнал без било каква функција Нема Прием Функција, за декорација цел само . Кога имате било какви прашања или прашања,ве молиме не двоумете се да контактирате со нас,Ние ќе ви одговори што наскоро. По инсталацијата, притиснете на индикаторот цврсто 3~5 минути за да се обезбеди добар стисок на лепило.Во ладно време, што би подобро топлина на селотејп со фен да Зголемена вискозност. ако не сакате да се Следат конвенциите,ве молиме не плаќаат за цел, и ние не добредојдовте било каков спор во врска со превозот . Тоа е ноќта на сообраќај на возилото, декорација за да го разубават вашиот автомобил.3 cm (Види слика) *ве Молиме потврдете големина пред купување .

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Хром Стил
Објектот Ширина:
6.3cm
Објектот Должина:
12cm
Објектот Висина:
6cm
Специјални Функции:
Декоративни
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Бренд Име:
Emaicoca
Модел Година:
сите
Објектот Тежина:
0.12kg
Име На Модел:
FNSYZ03
Автомобил модел:
Универзална
Објектот Дијаметар:
0cm
Материјал:
ABS
Производи во категоријата