.

.

LC-ZHJ02 220V/ 50Hz Комерцијални мраз чај партија сладолед продавница со автоматско мраз создателот продавница 45/12-20min Еден времето на мразот 18 минути

LC-ZHJ02 220V/ 50Hz Комерцијални мраз чај партија сладолед продавница со автоматско мраз создателот продавница

DEN 17328.00
DEN 18240.00

Од стоката
Во магацинот

3}hr{граница : 0 #ccc цврсти;border-top-ширина : 1px}h1,h2,h3,h4,h5,h6{font-weight : 400}h1{font-size : 3em;line-height : 1}h2{font-size : 2em;line-height : 1}h3{font-size : 1.5 em}h6{}blockquote : пред blockquote : по п : пред п : по{content : "content : none}blockquote,п{цитати : "" ""}blockquote{маргина : 1em 40px}dfn{font-стил : курзив}марк{background : #ff0;color : #000}код,kbd,пред се,сампдорија{font-family : monospace,serif;_font-family : 'курир нова',monospace;font-size : 1em}пред{бело-простор : пред;бело-простор : пред заврши;збор-заврши : пауза збор}под,вечерам,мали{font-size : 75%}под,вечерам{line-height : 0;position : relative;vertical-align : основни}под{дното : -.сад{соочи-лево : 15px;соочи-право : 15px;width : авто}}@медиуми (min-width : 1260px){.сад : пред.25}h5{font-size : 1em;font-weight : 700}h6{font-size : 1em;font-weight : 700}a{color : #06c;text-за декорација : none}a : лебдиш{color : #f90;text-за декорација : подвлече} .сад : по{јасни : и двете}@медиуми (min-ширина : 760px){.5 em}hr{јасни : и двете;height : 0;overflow : скриени}h1{маргина-bottom : .75em}легендата{граница : 0;баласт : 0;бело-простор : нормален;*маргина-лево : -7px}копчето,текст,одберете,textarea{font-size : 100% ;маргина : 0;vertical-align : основна линија;*vertical-align : middle} : фокус{преглед : 0}копчето,текст,одберете,textarea{маргина : 0;font-size : 100% ;vertical-align : middle}копчето,текст{overflow : видливи;line-height : нормален}копче : : -moz-фокус-внатрешен,текст : : -moz-фокус-внатрешен{баласт : 0;border : 0}копчето,html input[type=button],input[type=reset],input[type=submit]{-webkit-appearance : button;cursor : pointer;border-radius : 0;*overflow : visible}копчето[оневозможено],текст[оневозможено]{cursor : стандардни}текст[type=полето за избирање],текст[type=радио]{кутија-големината : граница-box); баласт : 0;*висина : 13px;*ширина : 13px}input[type=search]{-webkit-appearance : textfield;-moz-box-sizing : content-box;-webkit-box-sizing : content-box;box-sizing : content-box}input[type=search] : : -webkit-search-cancel-button,input[type=search] : : -webkit-search-decoration{-webkit-appearance : none}копче : : -moz-фокус-внатрешен,текст : : -moz-фокус-внатрешен{граница : 0;баласт : 0}textarea{overflow : auto;vertical-align : top}html{font-size : 100% }body{font-size : 75%;color : #000;font-family : Отворена Sans,Arial,Helvetica,sans-senif,Sim Sun,"å®"ä½"";line-height : 1.

Таа е поголема од информацијата

Бренд Име:
ZJMZYM
сертификација:
CE
Број На Модел На:
LC-ZHJ02
Моќност (W):
280W
Напон (V):
220v
Број На Производ:
G1039
Име на производ:
Мразот На Одлуки
Модел:
LC-ZHJ02
Напон:
220V
Фреквенција:
50 Hz
моќност:
280W
Мраз производство:
45 / 12-20min
Капацитет на складирање:
20 КГ
Еден времето на мразот:
18minutes
Пакување големина:
55*35*89cm
Производи во категоријата