.

.

MC1374P MC1374 НАТОПИ-14 1PCS

MC1374P MC1374 НАТОПИ-14 1PCS

DEN 47.00
DEN 49.44

Од стоката
Во магацинот


ако не можете да најдете стоката која треба во нашата продавница,ве молиме контактирајте со нас, ние може да ви даде понуда.
Новиот следење на број за Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус може да се проследи само пред таа да пристигне на аеродром
на вашата земја,ве молиме изберете Кина Пост Воздух Пошта, ако сакате целосна следење информации.
* сосема нов објект како на слика
* Преполна со меур торба и Картон
* Производство само најдобро за широка потрошувачка и да се обезбеди највисок квалитет е можно.
* Ја испорача стоката до нашите клиенти од целиот свет со брзина и прецизност
*Со цел да се обезбеди да добиете цел ослободени од данок при увоз,ние ќе го пријават како ` ДАР ` со пониска вредност .Оваа пониски
цена не се одрази на вкупната цена сте платиле или пазарната вредност на производот и може да не важат за земји со различни
тарифни правила.
*ние ќе брод предмети, како е можно поскоро откако ќе се прими плаќањето.
*Aliexpress Безбедност на плаќање нема да се ослободи од плаќање на нашата сметка до откако ќе ги примите цел, па pls не грижете се, ќе ја изгубите вашите пари !
*Ако одлучите да го купите, Pls ја платите вашата цел навремено, тогаш можеме да се подготви и да брод вашата предмети брзо,ви благодариме!
*ние се потпираме на нашата репутација и задоволството на клиентите за да се успее.затоа,вашите повратни информации е од исклучително значење за нас,
pls остави добар фидбек до нас ако се задоволни со нашите производи и услуги.
*ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор на сајтот.Ние сме повеќе од среќни да
одговори на сите прашања кои ги имате.
'

Таа е поголема од информацијата

Број На Модел На:
MC1374P MC1374 НАТОПИ-14 1PCS
Употреба:
Општа Намена
is_customized:
Yes
Извор На Енергија:
AC
Бренд Име:
YUXINYUAN
Теорија:
SOPDIPQFPBGAPLCCQFN
Заштита На Функција:
Стандард
Контакт Оптоварување:
Стандард
Напон:
v
Испорака адреса:
Продавница бр.:
Продавница Бр 1403812
квалитет:
100%добро
Набавка На Стоки:
Цената:
Примена:
Пакет:
енкапсулација:
Производи во категоријата