.

.

Топла Продажба 6 Компјутери Кунг Фу Чај Поставите [1 Teapot+1 Фах +4 Чаши] Патување Кинески Порцелан Поставува Керамички Gongfu Yixing Глина Чај Услуга

Топла Продажба 6 Компјутери Кунг Фу Чај Поставите [1 Teapot+1 Фах +4 Чаши] Патување Кинески Порцелан Поставува

DEN 1872.00
DEN 2399.52

Од стоката
Во магацинот


Таа е поголема од информацијата

Капацитет:
150ml
Материјал:
Виолетова Глина
Бренд Име:
XINCI
Производи во категоријата