.

.

За LEXUS NX200T NX300H 2015 ABS Хром Заден прозорец wiper noozle покрие трим 3pcs

За LEXUS NX200T NX300H 2015 ABS Хром Заден прозорец wiper noozle покрие трим 3pcs

DEN 1008.00
DEN 1200.00

Од стоката
Во магацинот


Услуги На Клиентите :
Тоа е нашата цел да се направи да се чувствувате среќни да прават бизнис со нас.
5 Бразил И Јужна Америка : Околу 20-50 Дена. Ве молиме да НЕ ја напушти која и Неутрални или Негативни повратни информации, ве молиме Не се отворени Случај или да се Вратат барање или да ја напуштат низок рејтинг на НСД пред комуникација.
4 Јапонија Кореја, Сингапур Русија : Околу 5 до 20 работни дена.
6 Италија, Франција, Шпанија, Германија Источна Европа : 15-60working дена.
2 Пакети кои се испраќаат во рок од 3-5 дена и се со следење на број на интернет. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
Политика На Враќање И Повратни Информации :
Ние прифаќаме враќање, реконструкција или размена во рок од 15 дена по купувачот примените оштетени, неточни или неисправни објект. Ние го прават нашите најдобри за да се избегне доцнење при царинење. Ве молиме контактирајте со нас преку e Bay порака за да ги реши сите проблеми, Ние ќе ви одговори во рок од 2 работни дена. Се надевам дека таа доаѓа во добра состојба.
7 Ние ќе ги провери објект внимателно и стави заштитник во пакет пред превозот.
Производ компатибилност :
За LEXUS NX200 T NX300 H 2015 2016 година
Опис : 100% Сосема Нови Во Кутија (Никогаш не Се Користат или се Инсталирани) Направени со Висок Квалитет ABS пластика. Благодарение толку многу.
3 Соединетите американски Држави, Обединетото Кралство, Австралија и Канада : 7-16 работни дена од e Packet од Кина, Воздухопловната, EMS или други начини.
Превозот И Предавање :
1 Ние брод на Светот. Лесно инсталирање, 3 M селотејп е во задниот дел. Ве молиме имајте предвид дека ве молиме да го користите топлина пиштол за да се загрее на селотејп пред да инсталира, да се направи објектот се држи тесна Плаќање & Данок :
Ние ќе го одбележи пакет пониска вредност на царинските документи.

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Рачки На Вратите
Име На Модел:
Никој
Автомобил модел:
За LEXUS NX200T NX300H 2015-2016
Земја/Регион на Производство:
CN
Материјал Тип:
Никој
Осветленост Дел Број:
Никој
Објектот Висина:
0inch
Објектот Тежина:
0kg
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Другиот Дел Број:
Никој
Производителот Дел Број:
Никој
Специјални Функции:
Никој
Објектот Должина:
0inch
Објектот Ширина:
0inch
Модел Година:
2015-2016
Производи во категоријата