.

.

Трговија на големо 25pcs/многу Тибетската Сребро Зголеми Цвет Шарм Конектор Наоди 27x19mm

Трговија на големо 25pcs/многу Тибетската Сребро Зголеми Цвет Шарм Конектор Наоди 27x19mm

DEN 180.00

Од стоката
Во магацинот

Опис
Состојба : Нова .
Материјал : Алуминиумски
Големина : 27x19mm
Количина : 25 компјутери
Боја : антички сребрен
Тежина(Приближно) : 2.5 g/pc.

Боја може да се разликува малку поради бојата калибрација на секој поединец да го следи. Производите Се Прикаже : Плаќање
1. Откако ќе поставите цел,кликнете на копчето"плати сега"за да заврши плаќање. 2. Начин на плаќање : Visa Master Card,Western Union,Qiwi,Web Money,Beleto и Банкарски трансфер. Пратката 1. Сите нарачки ќе бидат испратени во 2-7 дена по вашата исплата потврди 2.Pls двојно проверете вашиот превозот адреса, кога ќе се плати за нарачката. Pls имајте на ум дека превозот адреса е многу тешко да се промени кога цел да се испраќаат надвор. 3.Понекогаш парцела можеби малку доцнење поради строгите обичај, и локален настан,лошите временски услови,итн. Повратни информации 1. Ако примите како и нашите производи и услуги,позитивно feeback е многу ценет и благодарност за вашата љубезност поддршка. 2.Сите нашите понуди се одликува со 100% задоволство гаранција,ако поради некоја причина не сте задоволни ,ве Молиме контактирајте со нас пред да ја напушти која и негативни повратни информации,тоа е нашата задоволство да ви помогне да ги реши сите проблеми на најдобар начин.Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа. Вашето задоволство, нашите извршување!

Таа е поголема од информацијата

Големина:
27x19mm
Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Должина:
0inch
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Тежина:
2.5g
Број На Модел На:
AC4398
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Објектот Дијаметар:
0inch
Накит Наоди Тип:
Конектори
Објектот Висина:
0inch
Производ Карактеристики:
легура конектор
Големина:
27x19mm
Тежина:
2.5g/pc
боја:
антички сребрен
Обликот:
Цвет
Производи во категоријата