.

.

FX3u серија, FX3u-485-BD одбор

FX3u серија, FX3u-485-BD одбор

DEN 655.68

Од стоката
Во магацинот


МИ.ЦУ.BI.ШИ СТР.Л В комуникации одбор FX3u серија проширување одбор FX3u-485-BD
Определба : една година гаранција, половина година замена.

Таа е поголема од информацијата

Вид:
Внатрешна
Тип:
Жичен
Бренд Име:
KEFU
Преносот Го Оценувате:
.
Производи во категоријата