.

.

за Sony Xperia Z5 Премиум Калено Стакло Екран Заштитник за Sony Xperia Z5 Премиум Z5 Плус E6833 E6883 E6853 5.5 Стакло Филм

за Sony Xperia Z5 Премиум Калено Стакло Екран Заштитник за Sony Xperia Z5 Премиум Z5 Плус E6833 E6883 E6853

DEN 95.52

Од стоката
Во магацинот


Функција : Материјал : Калено стакло Дебелина : 0.26 mm Цврстина : 9 H Пакет се вклучуваат : 1* Калено стакло Екран заштитник 1* екран чистење на хартија(Сува) 1* Алкохол за чистење на хартија(Мокра) Погоден за : за Sony Xperia Z5 Премија /Z5 Плус/ E6833 E6883 E6853 5.5 инчен
Функција На Опис

Таа е поголема од информацијата

Употреба:
Мобилен Телефон
На работ на работ Покриеност:
Yes
Пакет:
Yes
Карактеристики:
Ултра-тенок,Нула Доказ,Лесно да го Инсталирате
Со Мало Пакет:
No
Тип:
Пред Филмот
Бренд Име:
wierss
За Sony Xperia Z5 Премиум Z5 Плус:
за Sony Xperia Z5 Премија /Z5 Плус/ E6833 E6883 E6853 5.5 инчен
Производи во категоријата