.

.

10PCS/МНОГУ Нови DIY BJD Перика Коса Кадрава Коса Кукли Додатоци 25CM

10PCS/МНОГУ Нови DIY BJD Перика Коса Кадрава Коса Кукли Додатоци 25CM

DEN 1295.52

Од стоката
Во магацинот

Совети Пред Цел 1.Поради Светлина Или Други Причини, Ќе Има Некои Празнини Помеѓу Реалниот Производи И Сликите, Ако Сте Перфекционист, ве Молиме да се Разгледа Сериозно Пред Цел. 3.Ве Молиме Да Се Потсети Да Го Продолжи Времето За Испорака Ако Не Пристигнат На Време . 4.Please Contact Нас Пред Отворањето Спор Или Негативни Повратни Информации. Производ Детали 10 КОМПЈУТЕРИ/МНОГУ Големина : 25*100cm ве Молиме оставете порака за бои у сакате по ред .инаку бои ќе бидат испратени по случаен избор

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Кукла Додатоци
Бренд Име:
YOQILO
Димензии:
25*100cm
BJD/SD Атрибут:
Перика
Mfg Серија Број:
Моден
Број На Модел На:
Кукла Перики Коса
Предупредување:
No
Пол:
Девојки
Тип:
Додатоци
Материјал:
Синтетички Влакна Високи-температура на Жица
Форма:
1/3 1/4 1/6 1/8 1/12
Стил:
коса за кукли
дизајн:
Кадрава Коса Кукла
Тип:
bjd перика коса
Производи во категоријата