.

.

30pcs Крап Риболов Chod Екипаж Монистра Chod Монистра со Крап Риболов Вртливата Додатоци

30pcs Крап Риболов Chod Екипаж Монистра Chod Монистра со Крап Риболов Вртливата Додатоци

DEN 209.00
DEN 274.56

Од стоката
Во магацинот


Крапот риболов chod екипаж монистра
Количина : 30pcs
Боја : исто како фотографии

Таа е поголема од информацијата

Материјал:
ABS
Тип:
Род Клип/O-во облик на Прстен
Бренд Име:
hirisi
Големина:
30
Производи во категоријата