.

.

Ningyo Hime 6 Компјутери/многу Жаби Мека Мамки за Риболов Мами 2.5 g 4cm Висок Квалитет Вештачки Мека Мамка Emulational Пластични Риба Мека Бас

Ningyo Hime 6 Компјутери/многу Жаби Мека Мамки за Риболов Мами 2.5 g 4cm Висок Квалитет Вештачки Мека Мамка

DEN 58.00
DEN 105.12

Од стоката
Во магацинот


Детали :
Ningyo Hime 6 Компјутери/многу Жаби Мека Мамки за Риболов Мами 2.5 g 4cm Висок Квалитет Вештачки Мека Мамка Emulational Пластични Риба Мека Бас Мамка Должина : 4cm Тежина : 2.5 g Боја : зелена Пакување : 6 компјутери / торба Употреба : се многу погодни за риболов во резервоарот, риболов, особено за црна риба, сом имаат специјални ефекти, производот да се направи lifelike, може да одигра многу добро искушението

Таа е поголема од информацијата

Позиција:
Океански Брод Риболов,Океанот Рок Fshing,Океан Плажа Риболов,Езеро,Резервоар Езерцето,Река,Поток
Број На Модел На:
SL001
Тип:
Вештачки Мамки
категорија:
Намамат
Бренд Име:
Ningyo Hime
Производи во категоријата