.

.

Нови 50pcs Свадба Црвени Ленти Водоотпорен Сува Восок Хартија Храна Бонбони Слатка Wrappers Роденден Резерви Дома Декор Додаток

Нови 50pcs Свадба Црвени Ленти Водоотпорен Сува Восок Хартија Храна Бонбони Слатка Wrappers Роденден Резерви

DEN 292.00
DEN 573.12

Од стоката
Во магацинот

Ние ќе брод вашата нарачка навремено по плаќање на проверка.Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти и монитор е brightness/contrast settings итн, на тон на боја на веб-сајтот е фото и вистинскиот објект може да биде малку поинаков. Ако не сте добиле вашата нарачка по 25 работни дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.Двојно провери и потврди вашата нарачка адреса натпревар превозот адреса, ние само брод цел адреса. 22 x 25 см / 8.
ПО ПРОДАЖБА НА УСЛУГИ
ПОВРАТНИ информации
За вашето задоволство и позитивни коментари ќе бидат многу важни за нас. Ние ќе го организира превозот ASSP.Повеќето земји ние нудиме Бесплатен Превозот од Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус , само очекуваме далечински сајтови.
Ве Молиме Прочитајте Го Пред Да Го Купат
ИСПОРАКА
1. Ние и ветуваме ние ќе им помогне додека пратката пристигнува за вас!
Плаќање
Ве молиме да ја плати во рок од 7 дена од денот на нарачката.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5stars ако сте задоволни од нашите услуги.Во светот превозот, само освен неколку земји .67 x инчен 9. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо.
Опис :
Восок хартија може да се користи за печење, масло доказ, дели, пети, хамбургер, сирење, завиткување taffy, ореви, nougat и тврди бонбони
Восок хартија чиста, не флуоресцентни агент, висока јачина, може да се увери употреба
На хартија може да се користи за microwavable, декоративни, и санитарните
Секој Лист Големина : Прибл.
Ако имате било какви проблеми со нашите производи или услуги,ве молиме слободно контактирајте со нас на прво пред да остави негативни повратни информации.Ве молиме оставете малку големина грешка поради прирачник за мерење.И ние исто така ќе ви понуди 5 ѕвезди повратни информации.84
Материјал : Восок Хартија
Пакетот Вклучува :
50 Листови Восок Хартија
Answer : ___________________________ Note :
1.

Таа е поголема од информацијата

Број На Модел На:
Водоотпорен Сува Восок Хартија
Бренд Име:
MagiDeal
Материјал:
Восок Хартија
Производи во категоријата