.

.

Топла Продажба 2017 Професионални Yoyo Класичен Деца Играчки, Пластични Магија јо Јо Топката Имајќи String LED Светло јо-ЈО Врти String

Топла Продажба 2017 Професионални Yoyo Класичен Деца Играчки, Пластични Магија јо Јо Топката Имајќи String

DEN 67.00
DEN 95.52

Од стоката
Во магацинот


Топла Продажба 2017 Професионални Yoyo Класичен Деца Играчки, Пластични Магија јо Јо Топката Имајќи String LED Светло јо-ЈО Врти String
Магијата yoyo работи парична казна.
Карактеристики :
Магијата yoyo може да се посветам на имагинација, креативност, брзиот reactionability, моторни вештини и око-рака координација.
Јасна шема, и тоа не сликам надвор.
Тоа е изградена доволно добро да трае многу долго време без да се прекрши. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден, Доколку вие не го добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно да ја пратите вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро. Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас.
Гаранција и Гаранција
12 Месеци Гаранција . Купи со доверба Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот,ве молиме вратете го во рок од 14 дена за замена или пари bac, ве Молиме контактирајте со нас пред да се врати. Овој висок квалитет yoyo глајд модели без проблеми и не е лесно да се метежот нагоре. Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект.
Со стандардното производство, D1 магија yoyo е најдобар избор за основно играчи да се практикуваат 2 A трик. Но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест.
Повратни информации
Ние зависи од клиентите задоволство да успее, позитивни повратни информации од 5 ѕвезди е многу важно за нас, ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме да ни остават позитивен фидбек ( 5 ѕвезди ) ве Молиме да не ни остави негативни повратни информации пред да контактирате со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот, ве молиме да ни помогне да се подобри
Други Политики
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Ако објектот е неисправна на 3 месец, ние ќе ви испратиме relacement без доплата , Или да понуди наплата откако ќе ги примите на неисправни објект.

Таа е поголема од информацијата

боја:
случаен боја
Пол:
Унисекс
Дијаметар:
5.5 cm
Предупредување:
NO
Карактеристики:
Мини,Светкави
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
yoyo
Трикови:
2A
Возраст Опсег:
> 6 години
Систем За Наплата:
Тркалезна Дупка Обновување
Бренд Име:
RD
Јазот Ширина:
2.5 mm
Обликот:
Пеперутка
Должина на кабел:
100cm
боја:
Испрати по случаен избор
yoyo имајќи:
јо јо
yoyo професионални:
јо-јо
Производи во категоријата