.

.

Електрични Апарати Vibrating Шорцеви Хип Massager Појас Moxibustion Масажа На Стомакот Се Задржи Топло Здравствена Заштита Нога Нога Терапија Половината

Електрични Апарати Vibrating Шорцеви Хип Massager Појас Moxibustion Масажа На Стомакот Се Задржи Топло Здравствена

DEN 3873.60

Од стоката
Во магацинот


започнете
крајот Материјал : Ткаенина Напојување : AC напон 220 V(НИ приклучок) Работен напон : 24 V Пакет листа : 1 хип massager, 1 контролер

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Масажа & Релаксација
Големина:
Multi Size SML
Бренд Име:
HOGNSIGN
Број На Модел На:
половината massager
Примена:
Половината
Материјал:
Ткаенини
греење Vibrating Шорцеви:
стомакот се Задржи топло
хип massager:
електрични апарати
Хип масажа:
Vibrating Шорцеви
Хип Масажа појас:
Хип Vibrating Масажа
Електрични апарати Шорцеви:
масажа
Moxibustion Масажа:
Хип Електрично греење
Производи во категоријата