.

.

INBIKE Спорт Photochromic Поларизирана Велосипедизам Очила 5 Леќа Јасно MTB Велосипед Очила Eyewear Отворено Спортски очила за сонце Мажи Жени

INBIKE Спорт Photochromic Поларизирана Велосипедизам Очила 5 Леќа Јасно MTB Велосипед Очила Eyewear Отворено

DEN 697.00
DEN 1367.52

Од стоката
Во магацинот

Имаме програма која автоматски да одговори како е можно вие оставете ја вашата повратна информација. Јасно леќа имаат анти-fogging функција. Се врати цената ќе биде за вас. Наплата ќе се издаде доколку купувачот не s примање на нарачката во рок од 60 дена( од 90 дена за Бразил)
Земја
Време на испорака
Превозот Метод
Русија
26 ~ 35
Кина Пост Регистрирани Воздух Mail
Сад
5 ~ 15
E-пакет
Шпанија
13 ~ 19
AE Стандард за Испорака
Франција
13 ~ 18
AE Стандард за Испорака
Холандија
10 ~ 14
AE Стандард за Испорака
Бразил
49 ~ 69
Кина Пост Регистрирани Воздух Mail
Израел
24 ~ 31
AE Стандард за Испорака
Канада 25~45
Кина Пост Регистрирани Воздух Mail
Чиле
23 ~ 31
AE Стандард Превозот времето За испорака покажува опсег дека 50% парцели ќе бидат доставени и 80% парцели ќе бидат испорачани. Купувачот може да бара враќање на парите или замена. TR-90 е еден вид на меморија полимерни материјали.
Повратни информации Ние ги цениме вашите 5-Ѕвезда ПОЗИТИВНИ Повратни информации. Купувачот може да побара за целосно враќање на средствата.
Купувачот може да се вратат на производи ако не ви е потребна било повеќе. УВ доказ. Ред не дојде во рок од проценка време на испорака. Вистинските време на испорака зависи адресата на примачот, тоа може да биде пократок ако вашата адреса е повеќе достапен.
6 Месец Квалитет Гаранција ќе биде одговорен за сите не-вештачки причини кои водат кон производи не може да се користи. Тоа може ефикасно да се спречи повреда на очите и лицето од рамка фрактура. Но вие исто така може да го врати редот во Кина, ако нема логистика во вашата земја. Ние ги донесуваат Кина Пост Регистрирани Воздух Mail за најмногу нарачки, кој е службен превозот метод предвидено од страна Ali Express. Имаме oversea логистика во некои регионот, што е погодно за вашето враќање.

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
eyewear
Спорт Тип:
Велосипедизам
Леќа Ширина:
за 8cm
Рамка Материјал:
Ацетат
Пол:
Унисекс
Оптички Леќи Атрибут:
Поларизирана
Леќи Материјал:
Поликарбонат
Бренд Име:
INBIKE
Број На Модел На:
IG16916 911
рамка боја:
Повеќе
Леќа Висина:
за 4cm
Леќа Количина:
5 парови
Целиот Пакет Тежина:
280 g
Производи во категоријата